Irak kargo

Burak Kargo

Kalite taşıyoruz

Hakkımızda

2000 yılında İstanbul Fatih’te kurulan, Irak’a lojistik sektöründe ilk firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız 3 kişi bir ofis ve bir deposu ile yola çıkıp bugün ise 2 ofis, 3 hangar, 5 depo, 17.000 m² tır sahası ve 20’den fazla personeli ile 20 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Görevimizin ilk yılları Türkiye’nin her yerinden Irak ve İran bölgelerine lojistik hizmeti veren firmamız, bugün dünyanın her yerinden Irak ve İran bölgelerine her yıl 1.000.000 KG üzeri komple ve parsiyel yüklerinizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen lojistik nakliye teknolojisine her zaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak Irak’a nakliyat sektöründe öncü olmak ve bunu devam ettirmektir.

Pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerine uygun, zamanında, güvenilir, kaliteli hizmet sunmak ve ürünlerinizi en kısa zamanda Irak’ın istediğiniz bölgesine teslimat yapmaktır.

Pomeranian

Şubelerimiz ve Depolama Alanlarımız

İstanbul Merkez Ofisimiz

Fatih Yusufpaşa’da bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilir, Irak’a kargo hakkında yüzyüze detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul İkitelli Depomuz

Başakşehir Demirciler Sanayi Bölgesinde bulunan 400 m² depomuz. İstanbul parsiyel çıkışlarımız hergün buradan gönderilmektedir. Parsiyel yüklerinizi bu adrese gönderebilirsiniz.

Bursa Şubemiz

Irak Kerkük Hangarlarımız

Irak Kerkük’te bulunan toplam 3000 m² olan 3 tane hangarımız, Kerkük ve çevre illere dağıtım merkezi görevi görmektedir.

Irak Kerkük Tır Sahamız

17.000 m² tır sahamız. Hangarlarımızda yükünü indiren tırlarımız, tır sahamızda bekler.

Irak Erbil Depomuz

Irak’ın Erbil şehrindeki yer alan 600 m² depoumuz, Erbil ve çevre illere dağıtım merkezi görevi görmektedir.